נחל שניר 8, יבנה
en

בקרת זרימה

איך מנהלים תהליך ייצור תעשייתי הכולל נוזלים?

מערכות בקרה תעשייתיות פועלות על גבי מחשבים ומכשור מכני המספק מענה יעיל ומהיר לפיקוח תהליך הייצור. אבל מה עושים כאשר צריכים לקבל מידע לגבי נוזלים? מערכת לבקרת זרימה יכולה לספק לכם את המענה בצורה איכותית עם חיווים שונים לגבי תקלות ובעיות בתפקוד המערכת. כאשר מערכת גדולה כוללת צינורות וברזים, יש צורך בפיקוח על כל חלק במערכת וקבלת מידע בזמן אמת לגבי תקלות או דליפות. בנוסף לכך, יש צורך גם בביצוע מדידות של לחץ מים, זרימה ומפלס מים.

שימוש בשסתומי בקרה לשיפור השליטה

אחד האתגרים הגדולים ביותר בכל מערכת גדולה המעבירה נוזלים כמו מים, שמנים וחומרים כימיים, הוא שליטה על הזרם של הנוזלים העוברים בתוך הצינורות. אחד הכלים לעשות זאת הוא שסתום פרופורציונאלי המאפשר לשלוט על הזרימה ובדרך זו גם לייעל את פס הייצור במפעל שלכם. שסתומי הבקרה נחשבים כיום לאלמנט חשוב בכל תהליך ייצור והם מספקים פתרון איכותי לשמירה על זרימה מתמדת של חומרי הגלם גם כאשר יש שינוי משמעותי בכוח העומס על הנוזלים.

אביזרי בקרה עיקריים בתהליך הייצור

אם אתם צריכים אביזרים ומוצרי טכנולוגיה מתקדמים לפיקוח ובקרת זרימה בתהליכי ייצור, כדאי לכם להכיר את האביזרים הנפוצים ביותר כיום בשוק. בין האביזרים הנפוצים לבקרה של זרימת נוזלים ניתן למצוא את ווסתי הלחץ, מפרידי הטיפות, מקררי דגימות וכאמור את שסתומי הלחץ הייעודיים. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מציעים לכם את המוצרים הטובים ביותר כיום בתחום ושירות התקנה מקצועי של כל חלקי המערכת על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו. עם ניסיון של מעל ל-5 עשורים ברציפות בפיתוח וייצור של מערכות בקרה, אנחנו נשמח לקדם את המפעל שלכם לטכנולוגיה הבאה של מערכות הבקרה למפעלים.

מערכת מתקדמת ויעילה לבקרת זרימה

רוצים לדעת עוד על מערכת לבקרת זרימה? מחפשים מערכת שתרכז את כל תהליכי הפיקוח והבקרה במקום אחד? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות הלקוחות שלנו שכבר התקינו מערכת בקרה מתקדמת למפעלים. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מציעים לכם את המחיר המשתלם ביותר להתקנה של מערכת בקרה המותאמת במדויק לצרכים התעשייתיים שלכם.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support