נחל שניר 8, יבנה
en

בקרת מבנים

נמצאים בתהליך לבניית בניין? זקוקים למערכת בקרה?

שליטה ובקרה על מבנה מתבצעת באמצעות מערכות ייעודיות המחוברות לכלל הגורמים החשובים ביותר שיש בתחזוקה ותפעול של בניין. באמצעות מערכת לבקרת מבנים ניתן לשלוט על מערכות שונות בתוך הבניין באופן ממוחשב ובדרך זו גם לתפעל אותן במהירות וביעילות עם מספר קטן יחסית של כוח אדם. מערכת אחת ממוחשבת מספקת את כל המידע והנתונים לגבי מערכות שונות ויכולה לספק התראות בזמן אמת לגבי תקלות במערכת מסוימת, שריפה, הצפה או כל מקרה חריג היכול להתקיים בתוך מבנה סגור.

אילו מערכות מחוברות למערכת הבקרה?

המערכות השונות המחוברות למערכת הבקרה הראשית פועלות ברובן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ולכן התחזוקה שלהן היא חשובה ביותר לכל מי שגר או משתמש במתקנים של הבניין באופן קבוע. המערכת הראשית מחוברת למערכות שונות כגון מיזוג האוויר של הבניין, מערכות חשמל ותאורה, מערכות גילוי וכיבוי אש ועשן, מערכות לחץ מים ומערכות תקשורת. שליטה מלאה על המערכות הללו ומערכות נוספות בבניין שלכם תאפשר לכם לשמור על תחזוקה שוטפת ברמה גבוהה מאוד ולניהול מקצועי יותר של מערך התחזוקה לאורך זמן.

חיסכון בכוח אדם ובתחזוקה שוטפת

שימוש בתוכנות מחשב מתקדמות לצורך בקרת מבנים ושליטה על מערכות הבניין, חוסך לכם בהוצאה על תחזוקת הבניין ובעיקר חוסך לכם את הצורך להחזיק כוח אדם גדול. בניינים המחזיקים במערכות מכניות ומערכות חשמליות מורכבות וגדולים, צריכים להתנהל אך ורק באמצעות מערכות ממוחשבת על מנת לשמור את תקינות המבנה בצורה אופטימלית. מערכת הבקרה תספק לכם התראה מידית לתקלות שונות, כך שתוכלו לחסוך גם בהוצאות על בדיקות ותיקונים של כל תקלה. מערכות בקרה מתוכנתות המותאמות אישית למאפיינים של המבנה שלכם, יתנו לכם מענה למגוון פעולות הנדרשות לתפעול במבנה.

תכנון והתקנה של בקרת מבנים

לקבלת פרטים נוספים על בקרת מבנים ועל מערכות ממוחשבות לשליטה על מערכות הבניין שלכם, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע העדכני על מערכות הבקרה שלנו. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מתכננים ומייצרים מערכות בקרה למבנים כבר למעלה מ-5 עשורים ברציפות ונשמח לספק לכם את המערכת המתקדמת ביותר לבקרה של מבנים.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support