נחל שניר 8, יבנה
en

בקרת תהליך

איך ניתן לפקח באופן מלא על תהליכי פיתוח וייצור במפעל?

תהליכי ייצור ופיתוח במפעלי תעשייה דורשים פיקוח מתמיד, הן על העובדים הנמצאים בפס הייצור והן על התהליכים שעובר כל חומר גלם בתוך פס הייצור. אז איך אפשר לשפר בקרת תהליך פיתוח וייצור ומה השלבים הנדרשים לכם? דבר ראשון שיש לעשות הוא להבין מה השינוי שאתם רוצים לעשות בתהליך הפיתוח או הייצור שלכם. אם בעבר תהליך הייצור היה מיועד לשימוש במשך שנים רבות על אותו מסלול ייצור, היום בגלל התחרות הרבה כמעט בכל תחום ייצור, ישנו צורך לבצע שינויים גדולים בפסי הייצור. ניתן לראות זאת במפעלי תעשייה בתחום המזון והמשקאות ובמפעלים בתחום המכוניות והחומרים הכימיים.

איסוף מידע וניהול נתונים בייצור

בקרה תעשייתית פועלת על תהליך עבודה מובנה. בתהליך זה, מתבצע איסוף של מידע ישירות ובזמן אמת מפס הייצור שלכם. איסוף המידע מאפשר לשלוט היטב בתהליכי העבודה והפיתוח ולייעל את תהליך הייצור. המערכת משתמשת בכלים ייחודיים כמו גששים ומתמרים על מנת לבצע את איסוף הנתונים בצורה מדויקת לכל אורך תהליך הייצור. ניתן להשתמש בשיטת הבקרה הזו גם במפעלי תעשייה הפועלים מסביב לשעון 24/7 ודורשים פיקוח נרחב יותר במהלך שעות היום והלילה.

מדידה ובקרה בתהליכי פיתוח וייצור

על מנת ליצור שגרת עבודה יעילה בבקרת תהליך הייצור במפעל שלכם, אתם צריכים להשתמש במערכות בקרה מתקדמות המשלבות טכנולוגיות שונות לביצוע מדידה ורישום בתהליך הבקרה. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ משתמשים במערכות החדשניות ביותר לבקרה ושליטה על תהליכי ייצור ומציעים לכם אותן בהתאמה אישית לצרכים שלכם. אנחנו מייצרים את מערכות הבקרה שלנו ומשלימים את תהליך הייצור עם מוצרים איכותיים מהיצרנים הגדולים בעולם. בדרך זו, אנחנו יכולים להציע לכם את הפתרון האופטימלי לדרישות העבודה שלכם.

מערכות מתקדמות לביצוע בקרת תהליך

לקבלת פרטים נוספים על טכנולוגיות חדשנות לבקרת תהליך פיתוח או ייצור, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לתהליכי הייצור שלכם. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מביאים איתנו מעל ל-50 שנות ניסיון בפיתוח וייצור מערכות ובקרה למפעלים ואנחנו נשמח להתקין עבורכם מערכת בקרה לכל תהליכי הייצור שלכם.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support