נחל שניר 8, יבנה
en

ברז ידני

מאז נוסדה לפני למעלה מחמישה עשורים על ידי משה ברנדוין בנס ציונה, הפכה אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ לאחת החברות הבולטות, המוערכות והמצליחות בישראל בכל הנוגע לייצור וייבוא של מכשירי בקרה, מדידה, רישום, חימום, מערכות וברזים. בין לקוחותיה נמנים מפעלים מובילים בתחומי התעשייה הכימית, הפטרוכימית והפלסטית, תעשיית המזון, מעבדות מחקר ועוד. כל אלו יודעים שבכל הנוגע לברזים – אין כל מקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בין אם אתם זקוקים לברז ידני, ברז שרוול, ברז מפוח או ברז סכין – על החברה שתבחרו לרוכשו ממנה להיות שם דבר בכל הנוגע לידע מקצועי עשיר ועדכני, ניסיון רב שנים בתחום, תודעת שירות בלתי מתפשרת וכמובן, הקפדה מחמירה על הסטנדרטים הנוקשים ביותר של איכות, מקצועיות ואחריות בארץ ובעולם. כזו היא אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ – שבמהלך חמישים שנות הצלחתה מיצבה עצמה כאחת מהחברות המובילות בארץ בתחומה. מחפשים ברז ידני? הגעתם למקום הנכון. כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.

 

ברז שרוול

רק אנשי מקצוע המתמחים בברזים יכולים לאמוד את איכותם של מוצרים שונים בתחום, לעמוד על ההבדלים ביניהם ולהמליץ לכם, לדוגמה, איזה ברז ידני, ברז סכין או ברז שרוול עליכם לרכוש על מנת לוודא שתיהנו מהמוצרים הטובים בענף. קו מנחה אחד הוא שעל הברזים להיות מיוצרים מחומרי הגלם המובחרים ביותר, בתהליך ייצור קפדני העומד בסטנדרטים מחמירים ובכללי מסורת ארוכת שנים בתחום ועל ידי מיטב היצרנים בקנה מידה בינלאומי. חברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ לא תייבא ברז ידני לישראל אם אינו מבית היוצר של אחד היצרנים המשובחים ביותר ברחבי תבל. כי עבורכם, זה ברז – בשביל נו, זו שליחות.

 

ברז מפוח

מתי בפעם האחרונה רכשתם ברז מפוח שיוצר בטכנולוגיה המתקדמת, החדישה והמבטיחה ביותר בעולם כיום? חברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ ניצבה מאז ייסודה ב-1968 בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית בתחום. בין אם אתם זקוקים לברז שרוול ובין אם לברז ידני – אנחנו הכתובת בשבילכם. אין ברז ידני שייבאנו לישראל שלא עמד בסטנדרטים המחמירים ביותר בענף. כי עם חמישים שנות הצלחה לא מתווכחים.

 

ברז סכין

זקוקים לברז ידני, ברז מפוח או אולי ברז סכין? אנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ נוודא שתזכו אך ורק למיטב המוצרים בשוק העולמי כיום. ייצור או ייבוא – המוצרים שלנו הם הטובים ביותר שיש. נקודה.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support