נחל שניר 8, יבנה
en

יבוא מוצרי בקרה

בחמישים שנות פעילותה הפכה חברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ לשם דבר בכל הנוגע לייבוא וייצור מכשירי בקרה, מדידה, רישום, חימום, ברזים ומערכות. בין תחומי התמחותה המרכזיים ניתן למנות ייבוא מערכות בקרה וייצור מערכות בקרה. אנו מייצרים אך ורק מוצרים מחומרי הגלם המובחרים ביותר ובתהליך ייצור קפדני המבטיח איכות, עמידות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. גם בנוגע ליבוא מוצרי בקרה – אלקון מחילה אותן דרישות בדיוק על היצרנים שאנו מייבאים את תוצרתם. אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים לקנות שסתום בקרה – דברו איתנו. כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.

 

שסתום בקרה

שסתום בקרה הוא רק דוגמה אחת מני רבות למכשירים שחשוב לרכוש מחברה אשר ייבוא מערכות בקרה נמנה על תחומי התמחותה העיקריים. פעמים רבות נשאלנו כיצד הפכנו במרוצת חמישים שנות פעילותנו למילה נרדפת בכל הנוגע לאיכות, יוקרה ומקצועיות בתחום של יבוא מוצרי בקרה. התשובה לכך היא פשוטה – שמירה על התמהיל הנדיר של מקצועיות, ניסיון ושירותיות שבו ניחנו, לצד כישרון ומומחיות יוצאי דופן של צוותנו, המונה שלושים אנשי מקצוע מובילים, וידע מקצועי עשיר ועדכני שאפשר לנו לעבוד עם מיטב המוצרים בענף. בין אם עסקכם מהווה חלק מהתעשייה הכימית, הפטרוכימית או הפלסטית, ובין אם אתם משתייכים לתעשיית המזון – בכל הנוגע ליבוא מוצרי בקרה, אנחנו פה בשבילכם. כי עם רקורד של חמישים שנות הצלחה מוכחת אין מקום להתווכח.

 

ייצור מערכות בקרה

בנוסף ליבוא מוצרי בקרה, כמו אותו שסתום בקרה שהזכרנו קודם במאמר זה, חברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מתמחה בייצור מערכות בקרה העומדות בסטנדרטים המחמירים והקפדניים ביותר של איכות, מקצועיות ואמינות בעולם המערבי כיום. בין אם מדובר ביבוא מוצרי בקרה או בייצורם – מעולם לא היו לנו שום מתחרים. נשמח לעמוד לשירותכם ולוודא שגם אתם תיהנו ממיטב התוצרת שלנו. כי בכל הנוגע לבקרה – מצוינות היא שם המשחק.

 

ייבוא מערכות בקרה

בין אם מדובר בייצור מערכות בקרה או בייבוא מערכות בקרה – אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ היא אחת החברות המוערכות, המצליחות והמובילות בתחום בישראל. אחד מתחומי התמחותנו הוא יבוא מוצרי בקרה העומדים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר בשוק בעולם החופשי המפותח כיום. תנו לנו לעזור גם לכם לשדרג את העסק שלכם מעבר לכל מה שיכולתם לדמיין – כי בשבילכם יבוא מוצרי בקרה הוא צורך, ועבורנו הוא דרך חיים.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support