נחל שניר 8, יבנה
en

מדי מתיחה וכח

מדים מדויקים למפעלים
בכל הקשור לייצור איכותי – דיוק הוא שם המשחק. במגוון תהליכים שמפעלים מבצעים מתקיימות פעולות של ערבוב, שקילה, הרכבה, חימום ועוד ובכל אחת מהן יש מספר מדדים שחשוב מאוד לעקוב אחריהם. לדוגמה בעת ערבוב שני כימיקלים, שימוש לא מדויק בכמות של אחד מהם הוא ערבוב בטמפרטורה לא נכונה, לא רק שיגרום לקבל תוצר שגוי ולא איכותי אלא גם עשוי לגרום לתאונות עבודה ולנזקים רבים. מעקב צמוד אחרי אותם מדדים מונע טעויות מיותרות ומאפשר קיום שגרת עבודה יעילה ובטוחה. מעקב זה מתבצע בעזרת רכיבים חכמים כמו מדי מתיחה וכח, מדי משקל ומדי נקודת טל אותם מרכיבים בסביבת העבודה והם מספקים את הנתונים והמידע לעובדים.

מדי קרבה ומפלס
שימוש נפוץ במיוחד של מדים הוא במסגרת תהליכים הדורשים שמירה על טווח ביטחון שימנע חריגה בכמויות אגירה. מדי קרבה ומדי מפלס רציפים עם מגע מותקנים לרוב במכלים ומתקני אגירה גדולים על אחת הדפנות או בתקרה בנקודה גבוהה. כאשר המדים חשים כי הכמות שנמצאת באגירה מתקרבת לנקודת שיא שמעבר שלה יגרום לדליפה, נזילה ועוד מספר תופעות לא רצויות, הם מתריעים לעובדים ואף מורים באופן ממוחשב למערכות להפסיק מפעולתן או לחלופין מפעילים את המערכות הנלוות לשמירה על איזון המערכת הכללית. מדי מפלס רציפים עם מגע מבצעים פעולה דומה רק שהם מופעלים בעת מגע של החומר ולא לפי קרבה אליו. מדים אחרים כמו מדי מתיחה וכח גם הם עוקבים אחרי תהליכים רגישים ומספקים בקרה איכותית עליהם.

מדים לשלל תחומים
אם אתם מחפשים מדי נקודת טל למפעל הפטרוכימי שלכם או מדי מתיחה וכח לייצור צמיגים, אסור להתפשר על מוצר לא איכותי. מדים מחברות לא אמינות יובילו למדידות שגויות ולטעויות ייצור שיעלו לכם עשרות ומאות אלפי שקלים. מדים איכותיים כמו שתמצאו אצלנו באלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מבטיחים בדיקות מדויקות ואמינות עם שגיאות מדידה זניחות לעבודה בטוחה ויעילה. המדים שלנו מיוצרים במפעל הוותיק שלנו בו עובדים מהנדסים מומחים ורבי ניסיון שמייצרים כל מוצר תוך מחשבה על כל רכיב ורכיב ודוגלים בהגעה לשלמות. מדי משקל ומדי מתיחה וכח קונים רק אצל אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ – מכשירי הבקרה המובילים בעולם.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support