נחל שניר 8, יבנה
en

מד זרימה Oval-Gear

מד זרימה מכניים מסוג Oval Gear

מד זרימה מסוג Oval-Gear

בשנים האחרונות התפתחה מאוד הטכנולוגיה במדי זרימה על עקרונות מדידה שונים ובעזרת חוקים פיזקליים שונים כמו מד זרימה מגנטי, קוריוליס, אולטרהסוני ועוד רבים אחרים.

לעומת זאת יש מדים מכניים אשר להם אין תחליף העובדים היטב ומשלבים איכות מדידה , עמידות בתהליכים שונים ועלות מוצר ללא תחרות עם המדים על בסיס פיזקלי ובראשם המד זרימה מסוג Oval Gear שהוא מד זרימה המיועד למדידה של חומרים כמו דלקים, פחמימנים, נוזלים מבוססי מים, שמנים מוטוריים, שמני ציוד, נוזל קירור ונוזלים דומים אחרים, וכן נוזלים מיוחדים ואגרסיביים.

בעיקרון הם המתאימים ביותר עבור נוזלים עם צמיגות של עד 1.000 mPas . )מודלים מיוחדים עד 500.000 mPas .).

ככל שהייצור המכני השתפר עם המכונות ייצור המדויקות ,השתפר גם דיוק של מדים אלו ואף מגיע לדיוק גבוה של ± 0,5% ו הדירות של ± 0,03% .

חברת BADGERMETER פיתחה משפחה של דגמים IOG שמורכבת ממודולים מודולריים (ניתן להחליף חלקים ולהרכיב בקלות) עם עיצוב חסכוני אך מדויק מאוד ובשל האופי החזק של טכנולוגיה זו במדידת זרימה, ניתן להשתמש בו במקומות שסוגים אחרים של טכנולוגיות מדידה אינם מתאימים.

מד זרימה מסוג Oval Gear הוא מד המיועד למדידה של חומרים סמיכים וצמיגיים, בעיקר בתעשיות הדלק והשמנים.

מכשיר זה הינו למעשה מכשיר מכני העובד על עיקרון של גלגלי שיניים אשר מסתובבים כתוצאה מדחיפה של החומר הזורם.

המכשיר בנוי כך שכל סיבוב של גלגלי שיניים הוא אינדיקציה לכמות נפחית של חומר שעבר דרכו.   

על גבי גלגלי השיניים ישנם מגנטים ובכך מתקבל פולס בכל סיבוב של גלגלי השיניים, מס' הפולסים המתקבל ממד הזרימה מסמל את הכמות הנפחית שעברה דרכו.

  • התקנה אופקית או אנכית ול2 כיווני הזרימה, מתוברג או מאוגן
  • מבנה המכשיר הינו קומפקטי באופן יחסי למדי זרימה אחרים.
  • המכשיר בעל דיוק וחזרתיות גבוהים.
  • מפל הלחץ נמוך

 

מד זרימה אובלי (Oval Gear)

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support