נחל שניר 8, יבנה
en

מד לחץ מכני – Bourdon BAUMER

מד לחץ, מנומטר, מד לחץ מכני, שעון לחץ

מד לחץ מכני – Bourdon BAUMER

רבים מהתהליכים בעולם המודרני כוללים מדידה ובקרה של מערכות נוזל וגז תחת לחץ. מדידה זאת, מטרתה לבקר תהליכים מסוימים שיש לשלוט בהם בכדי לייצר את התוצאות הרצויות של התהליך ולהבטיח את פעולתו הבטוחה, למשל – דוודים, מתקני זיקוק, מערכות מים ומערכות גז דחוס, דוגמאות אלו רק חלק קטן ממגוון היישומים הקיימים בתעשייה אשר נדרש לבצע בהם בקרת לחץ.

בעידן שבו הטכנולוגיה מתפתחת ומשנה את פנייה מיום ליום, אנו עדים לכך שבתעשייה התהליכית ישנם שיטות מדידה אפקטיביות ואמינות גם היום, המבוססות על טכנולוגיות שהתגלו לפני למעלה מ150 שנה.

אחת משיטות המדידה הללו הינה מדידת לחץ בעזרת צינורית בורדון, שיטה אשר הומצאה על ידי יוג'ין בורדון בשנת 1849 ונקראה על שמו, שיטה אשר בעזרתה ניתן למדוד לחץ בצורה מכנית לחלוטין. בשיטה זו, הוא משתמש בתכנון צינור מעוגל כאלמנט לחישת הלחץ. קיימות שיטות נוספות כמו סרעפת או מפוח, שיטות אלו פחות נפוצות ומיועדות ליישומים מסוימים מאוד.

המד לחץ המכני מורכב מרכיב לחץ אלסטי אשר נקרא בורדון, צינור קפיץ חלול בצורת C סגור ואטום בקצהו. בצד אחד הוא אטום היטב ומחובר למחוג, ובצד השני יש חיבור הברגה. כאשר המדיה (אוויר, נפט, מים או כל זורם אחר) נכנסת לצינור דרך חיבור הברגה ויוצרת לחץ, הפרש הלחץ מבפנים החוצה גורם לצינור C לנוע. כיוון תנועה זה נקבע על ידי עקמומיות הצינור, כאשר הרדיוס הפנימי נמוך מעט יותר מהרדיוס החיצוני. שינוי הלחץ גורם לצורת C להיפתח ובכך להראות את המדידה.

 

 

קבוצת BAUMER, מציגה את בורדון® המקורי כמותג המוביל שלה עבור מכשור מכני לתהליך. עם ההיסטוריה המפורסמת הזו, בורדון® הינו מוביל טכנולוגי בתחום מדי הלחץ (מנומטרים). כיצרן של מכשירי מדידה מכניים ואלקטרוניים, המותג BAUMER הוא שם נרדף לסטנדרטים ואיכות הגבוהים ביותר. כיוון שאנו מייצגים את BAUMER-BOURDON באפשרותנו להציע ללקוחות שלנו מגוון רחב של פתרונות גם סטנדרטים וגם מיוחדים ומותאמים אישית. זה כולל מגוון רחב של מדי-חום (תרמומטרים), מדי לחץ (מנומטרים), מפסקי לחץ, מדי לחץ הפרשיים, מפסקי לחץ הפרשיים, מפסקי טמפרטורה, בתי דיאפרגמה ואביזרים כמו – סיפונים, ברזים למדי לחץ או בקיצור – פתרון במדידת לחץ לכל תהליך ייצור.

 

 

בורדון® הינו אחד המותגים המובילים בעולם בתחום מכשור התהליכים והוא חלק מקבוצת BAUMER. עם המותג הזה, אנו רוצים להדגיש את החשיבות ואת המחויבות שלנו למכשור המכני. עם כושר ייצור במפעל המרכזי בצרפת, בגרמניה על גבול שוויץ ובארה"ב, המותג בורדון® הפך לשחקן עולמי מרכזי ולשותף המקומי שלך לדרישתך.

סדרות מוצרים כמו MEX/MIX/MMT/MPG מיוצרים באירופה ובארה"ב תחת המותג BOURDON (בורדון בלבד) ומטרתו לבדל אותו מהייצור בסין של חלק מהחברות האחרות בשוק.

 

 

בכנס שנערך בתחילת השנה (טרום הקורונה) לנציגויות מרחבי העולם, נערך סיור מרשים במפעל בצרפת שגודלו אלפי מטרים, החברה הציגה את ההיסטוריה מלפני 100 שנה ועד הטכנולוגיה המתקדמת של היום.

 

** בתמונה – גיורא ברנדוין, מנכ"ל אלקון עם פסל של התעשיין הצרפתי יוג'ין בורדון ממציא המד לחץ עם הבורדון C.

 

 

 

לפי דרישת השוק קבוצת BAUMER פתחה קו ייצור מדי לחץ בהודו של מספר מוצרים תחת תקן UL וברמת איכות ובקרה אירופאית ומשווקת תחת לוגו באומר BAUMER.

סדרות מוצרים AD/AL/AT מיוצרים במפעל בהודו ומשווקים בעולם למפעלים רבים כמוצר מקביל למוצרי בורדון® המיוצרים באירופה.

 

 

 

חברת באומר-בורדון ביחד עם חברת אלקון, שמה לה דגש להיות תמיד קרובים ללקוחות שלנו. ומבטיחים תמיכה של מומחים בתחום, זמינות מהירה ושירות מקומי מהשורה הראשונה.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support