נחל שניר 8, יבנה
en

מערכות איסוף נתונים

מנהלים תהליכי ייצור במפעל? זה הזמן להתקין מערכות איסוף נתונים מתקדמות!

כל מפעל תעשייתי נדרש לאסוף נתונים על מנת לייעל את תהליך הייצור. נתונים יכולים להיות של מידע כתוב או של פרמטרים פיזיקליים כגון טמפרטורה, כוח, לחץ, זרימה, לחות ומהירות תזוזה. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מתמחים בפיתוח וייצור של מכשירים מתקדמים לביצוע איסוף נתונים עם פרמטרים פיזיקליים ויכולים להתאים את המערכת במיוחד לצרכים התעשייתיים שלכם.

איסוף של נתונים בתעשיית הפארמה והמזון
התעשיות הנדרשות לבצע בקרה ופיקוח באופן שוטף הן תעשיות הפארמה לייצור תרופות ותעשיות ייצור המזון. על מנת לשפר את יכולת איסוף הנתונים, כיום ניתן לבצע זאת באמצעות מכשירים אלחוטיים וניידים. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ פיתחנו באמצעות המהנדסים שלנו, מערכות לאיסוף נתונים באלחוט המשמשות כיום מאות חברות ובתי עסק באיזורים נרחבים בארץ. באמצעות איסוף נתונים באלחוט, ניתן לשפר את יכולות הבקרה בצורה משמעותית ולנהל נתוני ייצור בזמן אמת.

אגירת מידע בטכנולוגיית ענן
איסוף הנתונים מגיע ביחד עם שמירה על הנתונים של הייצור בטווח הארוך. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ פיתחנו מכשור מתקדם המאפשר איסוף נתונים בענן עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום. איסוף נתונים בענן בתהליכי ייצור, יכול להצעיד את הפיתוח של המוצרים שלכם לשלב הבא וזאת על ידי איסוף נתונים בצורה מסודרת והנגשה שלהם למנהלי הפיתוח והייצור במפעל שלכם.

שיפור תהליכי ייצור עם מוצרים מתקדמים
תהליך איסוף הנתונים של תהליכי ייצור יכול להתבצע בקלות באמצעות תוכנת איסוף נתונים המותאמת לצרכים שלכם. אנחנו בחברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ מפתחים ומייצרים את הכלים הטובים ביותר לשיפור תהליכי ייצור, כולל תוכנת איסוף נתונים ואת המכשור המתקדם עליו התוכנה יושבת ופועלת בזמן אמת.

מערכות איסוף נתונים מהטובות בישראל
לפרטים נוספים על מערכות איסוף נתונים של המפעל שלנו, צרו איתנו קשר עכשיו ותקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליכי הייצור שלכם. צוות המהנדסים שלנו ישמח להגיע אליכם למפעל ולהתאים את המערכות שלנו לכל תהליך ייצור הקיים אצלכם במפעל.

ליצירת קשר עם צוות המפעל של חברת אלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ, התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר או השאירו את פרטי החברה שלכם כאן בטופס רישום הפרטים.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support