נחל שניר 8, יבנה
en

מערכת בקרה על פנלים סולריים

בקרה על מערכות מתקדמות
ככל שמערכת מתקדמת ומשוכללת יותר כך חשוב יותר לוודא שהיא פועלת באופן המיטבי על מנת לקבל את התמורה עבור המחיר שלה ועלות ההפעלה שלה. בעוד שבעבר פנלים סולריים היו מותקנים בחוות ייצור חשמל גדולות בלבד, כיום מפעלים ובתי עסק רבים גילו את הפוטנציאל האדיר שלהן, הן מבחינת ייצור החשמל אותו צורך העסק והן במכירת החשמל העודף לחברת החשמל. מערכת בקרה על פנלים סולריים תעקוב אחרי תהליך הפקת החשמל ותעדכן אם הוא תקין ואם יש צורך בשיפור או תיקון. בעזרת מערכת בקרה על פנלים סולריים תמקסמו את הרווחים ממנה ותקדמו את העסק כלכלית תוך שמירה על הסביבה בהפקת אנרגיה ירוקה ויעילה.

מערכת בקרת חימום
חימום הוא אחד מן התהליכים הנפוצים ביותר במפעלים ובו עושים שימוש הרבה מעבר לצרכי מיזוג אוויר לעובדים, לדוגמה עבור שמירת טמפרטורה קבוצה בקווי ייצור של חומרים רגישים ומוצרי מזון. כל שינוי ואף הקטן ביותר בטמפרטורה יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לציוד ולמשאבים, דבר שאף אחד במפעל לא ירצה שיקרה. מערכת בקרת אזורי חימום תתלווה למערכות החימום עצמן ותהווה מעין מחשב חכם שיתריע על שינויי טמפרטורה, על הספקי מערכת החימום ועוד פרטים קריטיים לתהליכים המורכבים שמתרחשים בבית העסק. מערכת בקרת אזורי חימום תתגלה תוך זמן קצר מהפעלתה כהשקעה חכמה שתחסוך כסף ומשאבים ממש כמו שמערכת בקרה על פנלים סולריים עושה, תוך שמירה על רצף עבודה תקין ומינימום תקלות.

מערכת בקרת חימום קווי תהליך
על מנת להגיע לדיוק מרבי בבקרה על החימום במפעל, ניתן להתקין חיישנים על אזורים קטנים ומוגדרים ובכך לוודא שבכל אזור תתקיים הטמפרטורה הנחוצה לפעולות הנעשות בו. מערכת בקרת חימום קווי תהליך נעזרת בחיישנים שכאלו יחד עם מחשבים מתקדמים ודואגת שאף שינוי טמפרטורה לא יתפספס וכן מגיבה ישירות לתיקון על סטייה ותקלה. מערכות בקרת אזורים מותקנות בכל העולם בשלל מפעלים מתחומי ייצור שונים ומאפשרות להם להוביל את השוק בתחומן. באלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ אנו מציעים ללקוחותינו מערכת בקרת אזורים ומערכת בקרת חימום מן האיכות הטובה ביותר ומחירים נמוכים ואתם רק יוצאים מרווחים. למידע נוסף על מערכת בקרת אזורים ומערכת בקרה על פנלים סולריים ניתן ליצור איתנו קשר כאן באתר ובטלפון.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support