נחל שניר 8, יבנה
en

ציוד בקרה לקיטור

אביזרי בקרה וציוד לאחזקת קיטור

ציוד בקרה לקיטור

 חשיבות בחירת ציוד בקרה לקיטור – קריטי להצלחת התהליך

 ELCON & VALSTEAM "ADCA"

מערכת קיטור הינה תשתית קריטית בלא מעט מפעלים הנדרשים לייצר אנרגיית חום או אנרגיה קינטית במקסימום התייעלות.

על אף שעיקרון הפעולה ידוע לנו עוד מהמאה ה-18, שימוש בקיטור אפקטיבי עד היום.

על מנת לנצל את הקיטור בצורה נכונה כך שימסור את החום באופן יעיל ולא יפגע במערכות איתם הוא בא במגע, נדרש לטפל בקיטור ולבצע עליו בקרה גם לאחר יצירתו בדוד עצמו.

מיום ליום אנו נחשפים ליותר ויותר ליקויים הקשורים לטיפול בקיטור במפעלים שונים, ליקויים אשר יוצרים הפסדי אנרגיה עצומים להם יחס ישר לבזבוז כסף שיכול היה להיחסך על ידי בחירת אביזרים מתאימים והתקנה נכונה על גבי קווי הקיטור.

אביזרים כמו מלכודות קיטור, מפרידי לחות, מקטיני לחץ, ברזי בקרה, שוברי ואקום, מראי זרימה, משאבות להשבת מי עיבוי מופעלות בלחץ הקיטור של המערכת, הינם אביזרים קריטיים לשיפור ושימור מערכת קווי הקיטור במפעל, עם זאת ישנה משמעות אדירה לאופן בו מותקים האביזרים, פעמים רבות אנו נחשפים להתקנה לא נכונה או בחירה לא נכונה של מלכודת קיטור אשר יוצרת איבודים רבים או מלכודת סתומה שאינה מעבירה, עקב דיזה קטנה מידיי.

לפני כשנתיים הקמנו את המחלקה הטכנית באלקון, בניהולו של מר יוני בירן, יוני הינו בעל ותק וידע רב בתחום הקיטור, ידע אשר מועבר לשאר הגורמים הטכניים בחברה אשר כיום מהווה מוקד ידע בנושא לייעוץ, ייעול ותכנון של קווי הקיטור.

באפשרותנו לבצע בחירה נכונה של ברזי בקרה ומקטיני לחץ ,כולל מתן דף חישובים, בחירה נכונה של קוטרי הקווים לפני ואחרי צרכנים, תכנון חוג בקרה כולל בהתאם לטמפרטורה/לחץ/מפלס או ספיקה בתהליך, ביצוע סקרי מלכודות ומתן דו"ח כולל, כל זאת כשירות טכני וללא קשר ליכולת שלנו לספק את כלל המכשור והאביזרים הדרושים.

 

 

אנו מייצגים את חברת VALSTEAM ADCA חברה פורטוגלית בעלת ידע רב בנושא ויכולות ייצור מהמתקדמות בעולם, עם הציוד האיכותי של VALSTEAM והידע של אלקון, באפשרותנו להיות הספק המוביל בתחום.

להלן מכתב המאשר את נציגותינו – 

Elcon-Autorizado-2019

אנחנו באלקון רואים בערך המקצועיות ערך עליון, לאור זאת אנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להרחיב את הידע ולקבל ניסיון רב ככל שניתן וככל שיש מי שמאפשר זאת, לאור זה התחלנו לבצע סמינרים בפורטוגל במפעל של החברה, לסמינר מתלווים גורמים טכניים מטעמנו ומספר לקוחות רלוונטיים.

בחודש מאי האחרון הוצאנו את המשלחת הראשונה אשר כללה מס' לקוחות מתעשיית המזון והכימיה ביניהם – יוטבתה, תנובה, שטראוס, ארומור ורושדי.

הנושאים אשר נלמדו בסמינר הינם: יסודות הקיטור, בוילר, טיפול מים, ייעול אנרגטי, תיכון קווי קיטור, מניעת אלמים, מלכודות קיטור, מקטיני לחץ, ברזי בקרה, ציוד לקיטור נקי PURE.

אנו מתכננים כבר את המשלחת הבאה, במידה ואתם מעוניינים, מוזמנים לפנות אלינו.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support