נחל שניר 8, יבנה
en

תוכנות עזר לתכנות

תכנות ובקרה מתקדמת בקלות
במרבית המפעלים בארץ ובעולם העוסקים בתחומי הכימיה, תעשיית מזון, מעבדות מחקר ופרמצבטיקה עושים שימוש במערכות מחשב חכמות על מנת לשמור ולפקח על הנעשה במפעל וכן על מנת להפעיל את הציוד ולתת מידע לעובדים. מערכות מחשוב אלו דורשות ידע בשפות תכנות ובמערכות מידע והעובדה איתן יכולה להיות לא פשוטה בכלל גם עבור מהנדסים מומחים בתחום. לכן על מנת לוודא שניתן יהיה להפעיל אותן בקלות ניתן להיעזר במספר פתרונות כמו תוכנות עזר לתכנות ותוכנות ייעודיות לטיפול בנתונים. תוכנות אלו מאפשרות עבודה קלה גם כאשר המידע רב ומורכב וכן הבנה של המידע והנותנים שעולים מן העבודה היום יומית ומן הדו"חות החודשיים והשנתיים.

תוכנת אגירת נתונים ומידע
מכל התהליכים המתקיימים במפעלים ובתי עסק עולים המון נתונים הנחוצים לצורך העבודה בהם ולמען שיפור ובקרה. את אותם נתונים יש לאגור במרכזים ממוחשבים חכמים שיכולים להפיק מהם את המידע הדרוש לעובדים מבלי שהם יצטרכו לוודא חישובים מסובכים וכתיבת קודים בעצמם. תוכנות ייעודיות אלו דוגמת תוכנת SCADA הידועה והנפוצה עוזרות למפעלים להפיק דו"חות חכמים ולקבל מידע שוטף על כל הנעשה ובכך ניתן לפעול במהירות וביעילות לשימור ושיפור כל תהליך. תוכנות עזר לתכנות כמו תוכנת SCADA כוללות מספר תתי מערכות שיוצרות את הקישור החכם והמהיר בין ממשק המשתמש לבין הבקרים ומחשבים שבשטח ובכך מונעות את הצורך האנושי לבצע בדיקות עצמאיות ורישומים שיכולים להיות רצופים בשגיאות. תוכנות עזר לתכנות הן הבטחה לדיוק מירבי ושליטה מוחלטת על תהליך העבודה.

תוכנה לרישום ותכנות מהיר
תכונת מפתח חשובה בכל תוכנת אגירת נתונים היא מהירות. ככל שהנתונים יתקבלו מהר יותר ויתעדכנו לעיתים תכופות כך ניתן יהיה להסיק מסקנות מיידיות ולפעול בהתאם עוד טרם הסתיימה העבודה. תוכנה לרישום מהירה יוצרת סביבת עבודה חכמה ויעילה שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת ובהינתן שתוכנות אלו אמינות ובטוחות, מדובר על השדרוג הטכנולוגי האולטימטיבי למפעל. באלקון ממב מכשירי בקרה בע"מ אנו מציעים מספר תוכנות עזר לתכנות וכן מערכות בקרה למפעלים שניתן להתאים למטרות שונות ומגוונות. אנו מבטיחים ללקוחותינו מוצרים נהדרים וכן ליווי צמוד בהטמעת המערכות בעסק כדי שתוכלו להפיק מהן את המיטב. להצעות מחיר ולפרטים נוספים צרו קשר עוד היום ונשמח לענות בהקדם.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support